درباره ما

...

درباره ما

بازرگانی دکتر گلکار  به صورت متفقاً و مستقلاً نسبت به تولید و توزیع محصولات لوازم بهداشتی ساختمان با برندهای شرکت امرتات سرام، امرتات فیکس، گلدیس کاشی، حافظ، چینی بهداشتی مروارید، پردیس نیشابور، آرین سرام، مهرداد سرام، آپادانا، صبا کاشی، یزد سرام، مریم و...از سال‌های ابتدایی دهه ۶۰ به عنوان بنیانگذار مرکز توزیع محصولات صنعت کاشی و سرامیک در شهر کرج محسوب می گردد.
تنوع در سایز ، متریال و محصولات گوناگون و موجود در انبار این مجموعه به عنوان سازمانی دست اول، امکان بهره مندی مشتریان از طیف وسیع و حق انتخاب بهینه جهت خرید با قیمتی درخور هر گروه کالایی میسر می سازد.


تاریخچه 
پیشه خانوادگی خانواده گلکار با قدمتی بیش از ۱۰۰ سال با محصولات برخاسته از خاک و آب در شهر تبریز عجین گردیده است. و در سالیان دور به تولید کوزه و آجر مشغول بوده اند.
مهندس عبدالرضا گلکار به عنوان بنیانگذار بازرگانی گلکار از دهه ۵۰ همگام با تحصیل در دانشگاه تبریز با ورود به صنعت توزیع مصالح ساختمانی آغازگر تولید و توزیع کاشی و سرامیک در شهرهای مختلف ایران از جمله تهران، کرج، تبریز، یزد و مشهد می باشند.
از مهمترین اقدامات ایشان احداث کارخانه‌های گلدیس کاشی، امرتات سرام و افتتاح مراکز توزیع بازرگانی گلکار در شهر کرج و آذرگلدیس در خیابان بنی هاشم تهران و نگین پخش تبریز باشد.


مشخصات مدیران شرکت 

 

دکتر سینا گلکاری حق 
دارای مدرک مهندسی مکانیک از دانشگاه تبریز و دکترای مدیریت بازرگانی از دانشگاه یزد و استاد دانشگاه در رشته مدیریت، مدیرعامل شرکت سینا تجارت سرامیک گلکار


مهندس عبدالرضا گلکاری حق
از اعضای هیئت مدیره و همچنین رئیس هیئت مدیره شرکت امرتات سرام و از تولید کنندگان نمونه استانی وکشوری 


مهندس مرضیه سهرابی
از اعضای هیئت مدیره و اولین مدیر عامل بانوی فعال در تولید سرامیک کشور، کارآفرین ممتاز استانی و کشوری در در استان و کشور و مدیرعامل شرکت امرتات سرام 


دکتر سحر گلکاری حق
استاد دانشگاه شاعر و فعال در حوزه اقتصادی و مدیریت کشور و از اعضای هیئت مدیره تولید کنندگان کاشی سرامیک ایران